Dostawa

Cena dostawy obejmuje koszt spakowania oraz koszt wysyłki.

PRZY ZAMÓWIENIU ZA MINIMUM 99 ZŁ DOSTAWĘ OTRZYMUJESZ GRATIS!

PrzewoźnikKosztCzas oczekiwania
Inpost poleconyPrzelew on-line 5.99 zł1-2 dni robocze od nadania przesyłki
Gratis dla zakupów powyżej 99 zł
Inpost paczkomatyPrzelew on-line 9.99 zł1-2 dni robocze od nadania przesyłki
Za pobraniem 13.99 zł
Poczta PolskaPrzelew on-line 7.99 zł1-2 dni robocze od nadania przesyłki
Za pobraniem 11.99 zł
KurierPrzelew on-line 13.99 zł1-2 dni robocze od nadania przesyłki
Za pobraniem 17.99 zł

Płatność

Za swoje zakupy możesz zapłacić przy użyciu dowolnej metody płatności opisanej poniżej.

PRZELEWY 24

Po wybraniu tej płatności nastąpi przekierowanie do serwisu transakcyjnego Przelewy24, gdzie należy wybrać bank za pomocą którego zostanie dokonana płatność. Serwis Przelewy24 zapewnia swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa transakcji.

PRZELEW TRADYCYJNY

Wykonaj przelew bezpośrednio ze swojej bankowości elektronicznej lub opłacić w dowolnej placówce stacjonarnej. Wszystkie dane do przelewu przekazane zostaną w potwierdzeniu zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki kurierowi lub listonoszowi.

W przypadku Paczkomatów prawie wszystkie maszyny wyposażone są w terminale płatności, dzięki czemu za zakupy można zapłacić kartą. Za przesyłkę można zapłacić również gotówką. Jednak nie w Paczkomacie, a w oddziale. Dostępne są dwie możliwości:

1. Gdy otrzymujecie SMS-a z informacją o możliwości odbioru przesyłki, Wasza paczka czeka już w Paczkomacie. Siedzi tam cierpliwie przez 72 godziny (trzy dni), po czym kurier wyciąga ją z maszyny i zawozi do najbliższego oddziału, skąd możecie ją odebrać przez kolejne 11 dni. I właśnie wówczas, w oddziale możecie zapłacić za przesyłkę gotówką.

2. Nie chcecie czekać na powrót Paczki z maszyny, a i tak chcielibyście zapłacić gotówką? Możecie i tak – udajcie się do najbliższego oddziału Inpst i to tam opłaćcie przesyłkę. Na Wasz numer telefonu trafi wówczas kod odbioru, a swoją paczkę odbierzecie jak „normalną” przesyłkę paczkomatową – prosto z maszyny.